Čas: 23:02 Datum: 26.05.2020 Svátek: Počítadlo: 
          Všechny naše činnosti se odrážejí na prospěchu těla. Bolest v jedné noze způsobí nadlehčování této nohy a tím zatížení svalů a chodidla na dosud zdravé noze. To vytvoří zablokované klouby a stažení tepen, v jehož důsledku je omezen průtok krve, ovlivní zásobování orgánů živinami a je změněna produkce hormonů. Změna chemické rovnováhy ovlivní každou buňku v těle. Tělo je jedna velká, vzájemně propojená jednotka. Bohužel ne vždy dbáme těchto signálů a chystáme k nějaké nápravě. Emocionální stav člověka ovlivňuje jeho životní styl i výživové zvyklosti. Jestliže oslovujeme pouze jednu oblast, pak problém nebude vyřešen.
          Znáte, co leckdy nastane - překřížení telefonní linky, přerušení hovoru, nespojení volaných, neustále obsazené linky, kolapsy, rušení na lince. Testování svalů nám umožňuje proniknout do komunikačního systému těla a rozmotat některé z těchto telefonních linek, stisknout některé správné knoflíky a pomocí přivést tělo zpět do rovnováhy. Testováním svalů může napomoci určit příčinu, odhalit a korekčním cvičením odstranit příčinu.
          Pohybem, správnými cviky vytváříme v těle energii, která pomůže stejně lidem, kteří na ně nevěří, jako těm, kteří jsou přesvědčeni. Korekční cviky slouží jako základ pro harmonický rytmus dne.
          Dotýkáme-li se našeho moudrého a dokonalého systému těla pomocí testování svalů, umožní nám zjistit skutečnou kondici těla, případně cestu získat energetickou - tělesnou - i duševní rovnováhu, naladit se ...

Víkendové relaxační pobyty

pro uvolnění mysli i těla
s kineziologickým odblokováním vyvolávajícím pocit příjemně strávené dovolené
vhodné pro jednotlivce i rodiče s dětmi
Zájemci se mohou informovat telefonicky, nebo e-mailem viz. kontakt
Pobyt zajišťuje AHOJ travel agency
nabízíme 2x nocleh a polopenzi ... příjezd v pátek odjezd v nedeli do 18 hodin