Čas: 17:22 Datum: 15.12.2019 Svátek: Počítadlo: 
Články:  [všechny]  [Proč přijít]  [jak to funguje]  [Z praxe]  [Témata]  [Víkendové relaxační pobyty]

Proč přijít?

     Potíže a to v učení, chování, problémy zdravotní - jakékoli mají příčinu, většinou v psychice člověka. Kineziologií - cvičením a uvolněním lze nastartovat samoléčitelské schopnosti mozku, odblokovat příčinu stresu, který je původcem potíží. Události poběží jako dřív, nebudete stresováni. V době stresu tělo brání nervy a nevyrábí látky pro váš imunitní systém, oslabí jej a stává se méně odolným vůči dalším stresům a nemocem. Klient přichází a řeší problém, dá šanci svému zdraví.

Jak to funguje?

     Nečekejte, až se rozběhne jakákoli nemoc. Objednáním a příchodem do poradny je splněn zájem a vůle se problémů zbavit. Sezení probíhá podle možností klienta jednu či dvě hodiny. Někdy je nutné cvičení provádět ještě doma individuálně po nějakou dobu, někdy je ještě třeba další sezení. Specielní odblokování jako alergie, nadváha trvají až tři hodiny a jsou dražší. Až 80% nemocí lze řešit dříve, než vzniknou. Okolní státy (Maďarsko, Rakousko, Německo i jiné další) hradí kineziologická cvičení z pojištění.

Z praxe

     Příběh syna je prostý. Každý diktát katastrofa, čtení všem pro smích, už od první třídy. Píle, snaha a nekonečná dřina. Na střední škole na informacích - má dyslektické potíže - navštivte pedagogicko-psychologickou poradnu. Ano, jak jinak. Náhodou jsem se zúčastnila přednášky o kineziologickém cvičení, prošla dvěma kurzy a na příštím setkání mi učitel českého jazyka sdělil památnou větu:"Nevím, jak jste to zařídili, ale má tu z diktátů jedničky. Dostane jedničku." Dokázala jsem v životě všechno, co jsem dokázat chtěla. Cvičení trvalo čtrnáct dní. Neuvěřitelné.

Témata

Stres, nespokojenost, nepřátelství, nerozhodnost, nízké sebevědomí
Vady očí, uší, poruchy řeči, výslovnosti
Pomočování, poruchy spánku
Dyslexie a ostatní poruchy učení
Soustředění, strach, neklid
Manželské vztahy a vztahy v rodině
Chování, paměť
Bolesti na těle, fyzické potíže
Těhotenství - jsem jinak zdravá
Neúspěch v zaměstnání, ztráta zaměstnání
Kouření a jiné závislosti
Alergie
Nadváha